.

.

Madden NYC Junior 'Drawstring Shorts Crochet

Madden NYC Junior 'Drawstring Shorts Crochet

оценки:

DEN 392.00
Од стока
Достапно.

Подготвени да го завршите вашиот изглед? Ова кратко на Madden NYC може да се удвои како совршено дно на фестивалот или совршен стил за дружење на плажа со пријателите. Шичката на капчиња со отворено, обезбедува многу разноврсност и текстура на секојдневните маички и резервоари. Носете со горниот дел или вашата омилена маица Маден Cујорк. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Затворање : влечење на стилизирање со еластична лента за половината и влечење за удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Отворен бод со капчиња. Мадден NYујорк, шорцеви за влечење на капчиња за жени.

За производот

Купувачите избираат и