.

.

Потпис од Levi Strauss & Co. Juniors со висок пораст на копчето за кратки кратки шорцеви

Потпис од Levi Strauss & Co. Juniors со висок пораст на копчето за кратки кратки шорцеви

оценки:

DEN 287.68
Од стока
Достапно.

Потписот од Levi Strauss & Co. Womenенските фармерки со висок пораст се автентичен, 5-џебни тексас пар со многу пламен. Ногата за подигање е супер ласкава, додека мекиот, истегнат тексас ја гушка вашата форма додека ја одржува својата форма. Дарежливиот пораст значи дека можете да носите кој било врв што го сакате со доверба. 85% памук/13,5% полиестер/1,5% еластан. Тексас. Супериорно високо истегнување. Седи на половината. 3 ". Потпис од Levi Strauss & Co. Juniors со висок пораст на копчето за кратки кратки шорцеви Комбинирајте гроздобер стил со модерна, премиум ткаенина за победнички изглед на топло време. Тие добија висок половината, класичен, стајлинг од 5 џеб и копче и копче Летајте нагоре и искривен полите на дното на 3-инчен инсем што удри високо на бутот. Супер-напорната ткаенина го прави овој пар како удобен колку што е симпатичен . летање на копче. Стајлинг од 5 џеб. Повеќе стил, повеќе Одржлива. Оваа ставка ги исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/senable-style-sthop/7552000.

За производот

Купувачите избираат и