.

.

Без граници на четкани дрес на јуниори печатени меки шорцеви

Без граници на четкани дрес на јуниори печатени меки шорцеви

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Додадете поп боја на вашата летна гардероба со овие забавни четкички маички печатени шорцеви од без граници. Овие шорцеви имаат опуштено вклопување, но тие се толку симпатични што секогаш ќе изгледате облечени за да импресионираат со тоа што ќе се совпаднат со вашите омилени резервоари и тимови. Ibrивопитната сеопфатна печатена шема е нагласена со контрастна трим на полите и две удобни странични џебови кои потсетуваат на шорцеви во стилот на делфин. Овие шорцеви се стил на влечење за лесно облека и имаат удобна еластична лента за половината со влечење. Направено од лесен спој на полиестер и спандекс, ќе се чувствувате лесно и ветровито во текот на целиот ден. Овие шорцеви убаво се спаруваат и со сандали и флип-апостолки за лежерен секојдневен ансамбл. Без граници со четкани маички на јуниори печатени меки шорцеви : 95% полиестер, 5% спандекс. Шорцеви на јуниори. Сеопфатна печатена шема. Две предни џебови. Контрастна трим. Изградба на ткаенини од праска. Опуштено вклопување. Покриена еластична лента за половината со влечење. Достапно во разновидни отпечатоци. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели бели, суво суво на ниско ниво, отстранете веднаш, ладно железо доколку е потребно.

За производот

Купувачите избираат и