.

.

Време и вирска мултивечка глава за глава

Време и вирска мултивечка глава за глава

оценки:

DEN 207.84
Од стока
Достапно.

Носете ги овие меки и затегнати временски и TRU -глави за вечно или активно носење. Оваа ставка е удобна и функционална со над 6 различни намени, вклучително и како глава, лента за глава, бандана или шал и лабаво покривање на лицето. Време и Tru Multiwear Headwrap, 2-пакет (дами и унисекс). Материјал : 70% полиестер/30% рециклиран полиестер. Грижа : Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Големина : OSFM.

За производот

Купувачите избираат и