.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Goody® Bin Elastics Elastics Forever Priem Prive, 3 брои 3x подолг живот од стандардната еластика. Се враќа назад по секоја употреба за да се одржи како ново секој пат. Силно, удобно држење. 3 КТ. Црна. За Goody® да се забавува и за вашата игра со додатоци, Гуди верува дека стилот и иновациите не се меѓусебно ексклузивни. Од светли отпечатоци и обрасци кога сте подготвени да играте без лизгање, дополнителни силни најважни кога е време да се спуштите на деловно работење, Гуди е со вас за секој момент од секој ден. Затоа што, на крајот на краиштата, еден мал додаток може да промени сè.

За производот

Купувачите избираат и