.

.

Врба Крик Прес патеки BO календар

Врба Крик Прес патеки BO календар

оценки:

DEN 271.84
Од стока
Достапно.

Патеките нудат една година на убави, егзотични патеки за талкање и истражување. Замислете да шетате покрај јапонско езерцето есен или да го чувствувате сонцето на лицето додека се качувате низ свеж планински воздух. Секој ден нуди зачудувачки бегство, ако само за момент. Целосните слики во боја се отпечатени на лесни страници за солзи што се монтираат на пластичен штанд за рециклирање за лесен приказ. Вклучени се сите поголеми јавни и културно значајни празници. Печатено со мастило базирано на соја на хартија FSC. Формат на страница на ден. 314 уникатни фотографии со целосна боја. 4,25 "x 5,25" страници за солзи. Рециклирачки, поп-ап календарски штанд.

За производот

Купувачите избираат и