.

.

Мерилин Монро од животот 12 x12 wallиден календар, официјално лиценциран

Мерилин Монро од животот 12 x12 wallиден календар, официјално лиценциран

оценки:

DEN 239.68
Од стока
Достапно.

Lifeивотот е бренд за иконични медиуми засновано на списанието „Општ интерес“ објавен до 2000 година познато по квалитетот на својата фотографија. Овој календар има класични фотографии на Мерилин Монро. 2021 живот- Мерилин Монро 12 "x12" wallиден календар.

За производот

Купувачите избираат и