.

.

Вистинска едноставна клеточна сенка безжична зрачење во снег

Вистинска едноставна клеточна сенка безжична зрачење во снег

оценки:

DEN 910.72
Од стока
Достапно.

Вистинските едноставни мобилни нијанси безжични мобилни телефони обезбедуваат изолација на вашиот прозорец, додека нежно филтрирање во природна светлина слепа големина е 0,5 "потесно од наведената ширина за да се овозможи прицврстување на шината за чистење, треба да се преклопи на отворот на прозорецот најмалку .5 " на секоја страна за надворешно планирање специјализирано Изградбата на саќе помага да се одржи собна температура што може да помогне да се заштедат пари за ладење и загревање на трошоците што работи со уникатна сенка без видливи жици кои обезбедуваат подобрена безбедност за домови со деца и миленичиња нијанси се направени и со трајна ткаенина што формира јасни, чисти плитки и чува Вашиот прозорец изгледа модерно и елегантно исчистете ги вашите нијанси со помош на пердувски писател или вакуум за да ги натерате да изгледаат ново-годишни производи на производителот, се прикажани вистински едноставни мобилни мобилни 38-инчи X 48-инчни сенка во снег.

За производот

Купувачите избираат и