.

.

Регален имот безжичен затемнување на клеточна сенка

Регален имот безжичен затемнување на клеточна сенка

оценки:

DEN 719.84
Од стока
Достапно.

Римската сенка на Regal Estate безжичен, ви дава максимална приватност и удобност со затемнување во просторијата без жици за да се одврзе или да се врзуваат. Регал недвижен имот безжичен затемнување на клеточна сенка : Нема жици за одвојување или врзување. Дизајн на затемнување за максимална приватност и темнина. Сертифицирано дете безбедно за домови со мали деца. Достапно во четири бои : бела, каки, ​​постелнина и индиго сина боја. Лесно за подигнување и спуштање. Вклучени се вклучени хардвер и инструкции за инсталација. Достапно во повеќе ширини и должини.

За производот

Купувачите избираат и