.

.

Tuck & von Raines Cap Toe Togle Bootle

Tuck & von Raines Cap Toe Togle Bootle

оценки:

DEN 591.84
Од стока
Достапно.

Стил кој е секогаш хит, Raines by Tuck & von. Овој чизми со висок глужд е изграден за да настапи со оригинални кожни гореки кои се потпираат на лесна надворешна плоча на Ева. Силното затворање на чипка со метални очила ве држи во место, а удобната пена од 8 мм TRU ™ Footed обезбедува совршена количина на поддршка. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : Кожа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал за надворешни работи : Ева (етилен винил ацетат). Подножје : 8 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и