.

.

Чизми за моден фустан со машка машка чипка на машката, машка NYујорк

Чизми за моден фустан со машка машка чипка на машката, машка NYујорк

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Солиден плус полиран додадете до пар чизми. Чизмите со јака на Маден Cујорк нудат убава алтернатива на вашите секојдневни патики. Доволно секојдневно за фармерки, но сепак доволно фустани за датум ноќ. Вкупна победа за вашата колекција на обувки. Исклучиво на. Материјал : горен : синтетички материјал; Outsole : TPR. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : фронт на чипка; Затворање на страничен патент. Карактеристики на удобност : удобна инло; Подготвена јака; солидна надворешна плоча. Чизми за чипка за мажи од Мадден Cујорк.

За производот

Купувачите избираат и