.

.

Трговска марка ликовна уметност Bouteiles Canvas Art by Color Bakery Black Matte, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Bouteiles Canvas Art by Color Bakery Black Matte, црна рамка

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „бутили“ платно уметност по боја пекара црна мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и