.

.

Шарпи чист поглед Види Хајлајтер, флуоресцентен виолетова

Шарпи чист поглед Види Хајлајтер, флуоресцентен виолетова

оценки:

DEN 88.48
Од стока
Достапно.

Highlighter Clear View Stick има транспарентен врв и витка буре што го олеснува прецизно истакнувањето на текстот. Крајот на финиот длето привлекува подебели линии за истакнување или тенки линии за потенцирање. Технологијата на мастило со мастило се спротивставува на измама на многу мастила за пенкало и маркер. За најдобри резултати, оставете го да се исуши маркерот или мастилото за пенкало пред да нанесете хајлајтер. Долготрајна флуоресцентна боја.

За производот

Купувачите избираат и