.

.

Пенка + менувач jumbo Highlighter, врв на длето, преведувачки жолт, брои

Пенка + менувач jumbo Highlighter, врв на длето, преведувачки жолт, брои

оценки:

DEN 179.36
Од стока
Достапно.

Боја ги координира сите важни белешки и податоци за истражување со голем резервоар за мастило и издржлив врв на длето, погоден за широко истакнување и тенко подножје. Светлата флуоресценција на специјалното мастило го просветлува текстот или белешките нагласени и го прави читањето/учењето ефикасно и ефикасно. Нивниот врв на јаглеводороди е совршен за истакнување на клучните фрази и поткрепаните важни делови на текстот. Формулата за брзо сушење се спротивставува на размачкување на хартија, фотокопии, книги и повеќе што ги прави одлични за дома, канцеларија или училиште. Пен + опрема jumbo Highlighter, врв на длето, проucирен жолт, 5 брои : . Cap-On Cap обезбедува херметички заптивка. Врвот на јаглеводороди со длето е совршен за истакнување или потенцирање. Флуоресцентно мастило жолта боја. Флуоресцентно мастило засновано на вода е безбедно во сите средини. Формула за брзо сушење мастило се спротивставува на размачкање. Брзо сушење и нема да крвари преку хартија. Барел во стилот на пенкало за супериорна удобност за пишување . Лесно е да се одржи дизајн на барел за удобен зафат. За употреба на хартија, книги, фотокопии и многу повеќе. Ви овозможува да ги координирате вашите белешки. Одлично за дома, канцеларија или училиште.

За производот

Купувачите избираат и