.

.

Подипови Алис Анти-замор удобност Мат

Подипови Алис Анти-замор удобност Мат

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Почувствувајте ја удобноста под нозете со овој топол и добредојден дизајн! Совршено за кујни и работа од домашни простори, овој кадифен удобност се одликува со жолти и портокалови ботаники кои се распрснуваат низ чеша-сива позадина. Флорал Алис Анти-замор Удобните душеци содржи 1 парче на 1 лист што мери 32 x 20 инчи. Овој производ мери 32-во x 20-во кога се собере. Анти-замор со удобност со удобност со топла боја цветен дизајн. Душеците за удобност против матичноста се изработени од нетоксични материјали кои се без фталат и формалдехид. Совршен за кујни, простории за перење, канцеларии за дома и многу повеќе!. Површина отпорна на течност. Душеците се достапни во две димензии : помалите душеци мерат 20-во x 30-во и поголемите душеци се долги 20-во x 60-во. Поддршка отпорна на лизгање. Наменето само за внатрешна употреба.

За производот

Купувачите избираат и