.

.

Плус големина на женските тери и небото, печатени хеланки на капри, 2 пакувања

Плус големина на женските тери и небото, печатени хеланки на капри, 2 пакувања

оценки:

DEN 303.84
Од стока
Достапно.

Потребни се стилски отпечатоци за денови на топло време? Проверете! Изградете ја вашата гардероба и зачувајте со оваа удобна две пакувања на хеланки на Капри од Terra & Sky. Овие хеланки на Capri се удобно одење со супер-мека ткаенина и еластична лента за половината за пријатно вклопување што ги раскинува вашите криви со леснотија. Само спарете ги со омилените маички или резервоари и сте подготвени! Исклучиво на. Материјал : 81% полиестер/10% спандекс/9% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 хеланки. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Одговара : Тенок преку колковите и бутовите. Подигање : Висок пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-меко чувство. Хеланги на женски плус големина од Terra & Sky.

За производот

Купувачите избираат и