.

.

Време и време на плетените хеланки на жените

Време и време на плетените хеланки на жените

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Одлично откритие! Соберете пар или две хеланки од време и TRU за удобен изглед и чувство. Изработени во истегнување ткаенина, овие женски хеланки ја зголемуваат вашата гардероба за атлетизми за денови исполнети со активности или ноќи во дневна. Спарете ги овие лесни, влечени хеланки со вашите омилени резервоари, маички или врвови и сите сте поставени. Исклучиво на. Материјал : 81% полиестер/9% рециклиран полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Подигање : високи. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за печатење на контраст.

За производот

Купувачите избираат и