.

.

Нема граници за кратки ракави за маж, до големина 3XL

Нема граници за кратки ракави за маж, до големина 3XL

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Ажурирајте ја вашата основна маичка со оваа маица за машка екипа од без граници. Има збир на кратки ракави за да ве олади кога температурите се зголемуваат и лесно одговара за да ве задржи удобно од ден на ноќ. Пар со фармерки и патики за стилска секојдневна облека. Јака на екипаж. Кратки ракави. Повлечен стил. Лесно вклопување. Hi-lo полите со странични отвори. Сеопфатен шема на ленти. 60% памук, 40% полиестер. Машинско миење ладно, измијте со слични бои или одделно, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Индија.

За производот

Купувачите избираат и