.

.

Маица на јуниори за животни премини

Маица на јуниори за животни премини

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Прославете ја вашата loveубов кон животинското преминување со оваа кул графичка маица за игри. Хит Nintendo е прикажан во забавен принт и прави одличен додаток на вашата поп култура или облека за игри. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи со големина M. Crewneck. Кратки ракави. Контраст графички принт. © Нинтендо, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица со кратки ракави на јуниори.

За производот

Купувачите избираат и