.

.

ЈУНИОРСКИТЕ СВЕТИТЕ ВАШИОТ ЧУВИ ЗА ГРАФИЧКИ ГРАФИЧКИ МАКЕДОНСКИ СО КРАТИ РАБОТНИ

ЈУНИОРСКИТЕ СВЕТИТЕ ВАШИОТ ЧУВИ ЗА ГРАФИЧКИ ГРАФИЧКИ МАКЕДОНСКИ СО КРАТИ РАБОТНИ

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Распоредете ја позитивноста со оваа графичка маица што им овозможува на сите да ги знаат своите чувства се важни. Одликувајќи се со вклопување на кривата, оваа маичка има и деколте за лажички и кратки ракави. Забавно за слој со кошула пред копче или носете соло, оваа мета е совршен начин да ја започнете облеката на денот. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : деколте за лажичка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. Вашите чувства се важни графичка маица за јуниори.

За производот

Купувачите избираат и