.

.

Колекција Кејн Сатчел со паричник од Миа К

Колекција Кејн Сатчел со паричник од Миа К

оценки:

DEN 879.68
Од стока
Достапно.

Белешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К. и нема поврзаност со материјалот Миа Фароу : Направено од висококвалитетна веганска кожа Faux Suede Faster M : Дизајнирано со луксузен златен хардвер врвен прицврстен и метал стапала за затворање на патенти за да ги задржите исправен паричник за појавување на положбата со џебови со текстура на текстура на зглобот : Внатрешноста има три пространи прегради; Средниот центар за патент со премногу длабоки џебови за лизгање и надворешноста на џебот од џеб се одликува со џебниот паричник за заден џеб, има простран оддел со 12 слотови за картички, џеб со средно центри и 2 мерења на одделите за целосна сметка : 15 : 15 : 15 : 15 : 15 : 15 Мерења на одделите за сметка : 15 Во L x 9,5 во H x 6.5 во D Drop- 6 во прилагодлива и отстранлива лента за рамото се протега на 50 во паричник- 7,5 во L x 4 во H x 0,5 во рачката на рачен зглоб- 6,5 во сачер.

За производот

Купувачите избираат и