.

.

Луис Н Кларк Кросхаирс Колк Пак, Моси Даб АП

Луис Н Кларк Кросхаирс Колк Пак, Моси Даб АП

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Чувајте ги вашите најважни работи на рака додека престојувате во стил на отворено со овој мосив даб Ап Луис Н Кларк Крос Кросхаирс Колк Пакет. Ова камо парче се одликува со плоча и дише мрежна панел и прилагодлива лента за половината за лесно и удобно носење. Единствени влечни патенти со еден прнг, прават брз пристап до предниот џеб и главниот оддел. Овој пакет со камо половината, изработен од трајна ткаенина од 600 дени Оксфорд, исто така има голем главен џеб со скриен патент за вашите скапоцености. Може да одржи до 5,5 L. Овој пакет за појас на половината е исто така достапен во други дизајни инспирирани од отворено. Lewis n Clark Crosshairs Hip Pack, Mossy Oak AP : Двојни странични џебови со патент на половината. Издржлива ткаенина од 600Д Оксфорд. Мерки : 10 "l x 6,5" w x 5,5 "ч. Пакет за појас на половината, 330 кубни капацитет : 5.5 L. Подложен панел за дишење. има скриен џеб со патент во внатрешни работи.

За производот

Купувачите избираат и