.

.

Елегантно удобно ќебе подарок Божиќно фрлање

Елегантно удобно ќебе подарок Божиќно фрлање

оценки:

DEN 366.24
Од стока
Достапно.

Елегантна удобност нашето ќебе со големина на фрлање мери 50 до 60-инчи. Функцијата за лесна грижа значи дека е машина што може да се мие и може да се исуши и нема да се протега, пилула или да се намали, давајќи ви многу години топла машина за миење ладно; Tumble Dry Slow фрлање (50 x 60 "). 100% микроминк шерпа предива супер-плус и удобно, топло за цела година околу употреба. Тешка тежина-100% . Ова фрлање ќебе е опремено со супер мека ткаенина од руно за да ве задржи топло за да ве задржи топло и пријатно додека се дневникот на вашиот тросед или кревет.

За производот

Купувачите избираат и