.

.

Единствени поволни цени за мешавина од кашмир, фрлајте со лажни лажни лажни

Единствени поволни цени за мешавина од кашмир, фрлајте со лажни лажни лажни

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Направено од кашмир и фино мешавина од волна, ова уникатно ќебе за поволни цени е дизајнирано со ресни, цврста боја, современ изглед и меко чувство. Drightебето за дишење и топло фрлање е многу популарно за завиткување на каучот за да додадете домашна декорација и за брза топлина на телото. Совршен за дремење и покривање во зима, студени летни ноќи и викенд. Удобното ќебе за фрлање е идеално за употреба во кревет, тросед, кауч, канцеларија, кампување, итн. Ве молиме измијте го ова ќебе одделно од другите материјални ќебиња, не бели, суво чисто и железо. Ве молиме, оставете мали разлики во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради рачното мерење на процесот на мерење. Проверка на потеклото : Увоз на фабрики Содржина : 50% кашмир, 50% фино волна уникатни поволни цени за кашмир, мешавина од кашмир, фрлање со лесен материјал за лав. Големина на ќебе : 50 "x 65". Со декоративен дизајн на ресни. Издржлив и лесен. Машина за перење. Совршено за грицкање на каучот, дремење на кревети, затегнување со пријателите и многу повеќе. Содржина на пакет : 1 x ќебе. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 50% кашмир, 50% фино волна.

За производот

Купувачите избираат и