.

.

Џеб за кратки ракави за мажи

Џеб за кратки ракави за мажи

оценки:

DEN 448.00
Од стока
Достапно.

Оваа избледена маичка во стилот на слава е врат на екипажот, краток ракав, џебна мета. Оваа кошула обезбедува удобност и мода во исто време. 52% памук 48% полиестерско тело. 52% памук 48% полиестерски ракави и џеб. Џебна мета. Избледена слава. Машинско миење ладно.

За производот

Купувачите избираат и