.

.

Девојки за правда натопете боја на кукли за кукла, големини 5- & плус

Девојки за правда натопете боја на кукли за кукла, големини 5- & плус

оценки:

DEN 283.04
Од стока
Достапно.

Сè е во деталите! Правдата плетена бебешка кукла на врвот има шарен печатење на натопи и прилично трим на очите. Слој над нејзините омилени шорцеви и ладни клоци за да го започнете денот во стил! Стил на пуловер со вратот на лажичка. Без ракави. Плакета на копчето Хенли. Одблесокот по полите со детали за натопи за боја и очите. Недостасува содржина на ткаенина. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Правда бебе кукли за кукли за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

За производот

Купувачите избираат и