.

.

Чудо нација девојки принцеза цвест фустан, големини 4- & плус

Чудо нација девојки принцеза цвест фустан, големини 4- & плус

оценки:

DEN 239.84
Од стока
Достапно.

Класичен и без напор, фустанот за цвест на принцезата на оваа чудо девојка е симпатична откритие за гардеробата на вашата девојка. Со вграден стил и шевовите на принцезата, фустанот на овој девојки има претерани ракави со мафини со должина од 3/4 и исмејувачки врат. Супер-мекото руно на овој фустан на девојчињата помага да ја задржи удобната и ја подготви следната специјална пригода-само додадете ги омилените чевли и таа е подготвена да оди! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер со затворање на поштенски центар на центарот на грбот. Ракави : 3/4 должини претерани ракави за мафини. Карактеристики : Вметнат фустан со шевовите на принцезата. Девојки принцеза цвест фустан од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и