.

.

DesignART 'Геометриски апстрактни ретро минимална шема II' Современа панел за завеси од средниот век

DesignART 'Геометриски апстрактни ретро минимална шема II' Современа панел за завеси од средниот век

оценки:

DEN 383.84
Од стока
Достапно.

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа ретро геометриска апстрактна минимална шема II завеса . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на високо квалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено по барање само за вас. Фаукс-линената ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Black Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се украсни и не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : црна. - Модел : геометриски. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

За производот

Купувачите избираат и