.

.

DesignArt 'Цвеќиња со украсна обоена цветна шема' Гроздобер панел за завеси

DesignArt 'Цвеќиња со украсна обоена цветна шема' Гроздобер панел за завеси

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа украсна обоена цветна шема со цвеќиња завеса . Оваа елегантна завеса за фарма во куќата се печати со употреба -линен ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што му дозволува на овој кафеав да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни и не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : фарма куќа. - Предмет : Цветни. - Боја : кафеава. - Модел : цвет. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

За производот

Купувачите избираат и