.

.

Crocs Unise Baya Clog Sandals

Crocs Unise Baya Clog Sandals

оценки:

DEN 239.84
Од стока
Достапно.

О Баја! Лизгајте се во најдобрите од основите на Crocs со целосно обликуван материјал Croslite ™, максимално лесен амортизирање и вентилација на потписи. Колекцијата Баја го карактеризира името на Крокс по должината на страната. Целосно обликуван крослит ™ материјал за потписи Crocs Comfor. Nubs на нозете создаваат чувство како масажа. Целосно обликуван материјал Croslite ™ за максимално лесен амортизирање. Лесен стилет на лизгање. Прилагодено со ibиббиц ™ шарм. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

За производот

Купувачите избираат и