.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

оценки:

DEN 559.84
Од стока
Достапно.

Материјал : Полиестер/рачно изработени материјали горниот; Етилен-винил ацетат/гумена надворешна страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : без раце; лесно вклучување; Влегување во чекор со безмилотна калем на ™ технологија. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : ѓон отпорен на лизгање за да се избегнат повредите на работното место; Технологија за намалување на мирисот за намалување на мирисот на нозете; Систем за удобност на анти-замор, дизајниран да ги поддржува оние што стојат подолг временски период; Дизајнирано со лесна полиуретанска пена за целодневна удобност. Women'sенски калем на работ на чевли од Тредсафе.

За производот

Купувачите избираат и