.

.

Без граници јуниори чипка за чипка миди фустан со сет за маици, 2 парчиња

Без граници јуниори чипка за чипка миди фустан со сет за маици, 2 парчиња

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Координирајте се со овој сладок сет од 2 парчиња од без граници. Овој лесен, флорен миди фустан зазема централна фаза, во која има ласка V-вратл и шик со шик за да покаже навестување на ногата. Носете го преку вратот на екипажот, или одете на одделни начини за стил на безмилосници без ракави. Завршете со страшни сандали за безгрижен изглед на градот. Само на. Материјал : Фустан : 100% рајон; Ками : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 фустан и 1 маица. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. фустан : лесна ткаени ткаенина; опуштено вклопување; вишок V-врат со чипка; 42,25 "долг; пулвер; без ракави со прилагодливи ленти; преден дел на полите. Маица : мека плетена ткаенина; вратот на екипажот; пуловер; 17,75" долг; кратки ракави. Јуниори чипка за чипка миди фустан со маица од без граници.

За производот

Купувачите избираат и