.

.

Фустан за половината на женски цвеќиња од половината

Фустан за половината на женски цвеќиња од половината

оценки:

DEN 128.00
Од стока
Достапно.

Додадете го овој забавен принт на вашиот плакар со овој женски фустан од половината за половината, кој може да се носи од ден на ноќ. Тој е дизајниран да биде исклучително удобен и лесен за носење. Пар со тексас или кожна јакна! ЕКИ женски цветна вратоврска фустан : Мерења на модели : Висина 5'9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35". Моделот носи големина S. без ракави. Должина на миди. Копчето предно. Јака. Врза за појас. Миење на рацете во ладна вода, не бели, не милувајте суво, ладно железо доколку е потребно.

За производот

Купувачите избираат и