.

.

Без граници на супер високи ретро -шорцеви на јуниори, предни шорцеви

Без граници на супер високи ретро -шорцеви на јуниори, предни шорцеви

оценки:

DEN 319.84
Од стока
Достапно.

Опуштените, трендовски и подготвени за сончев ден, без шорцеви за вратоврска на границите не ги проверуваат сите кутии. Нивниот супер високи дизајн изгледа сензационален со исечена мета или резервоар и пар патики. Исклучиво на. Материјал : 100% памук; Деним : 97% памук/3% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Подигнување и инсејм : супер високи; 3" inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две предни џебови и еден заден џеб. Карактеристики : Детали за комунални услуги; Затегната полите со странични парчиња. Супер високи ретро-шорцеви за вратоврска за јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и