.

.

Бајвив издолжена октагон внатре во стаклена метална мрежа мозаична плочка

Бајвив издолжена октагон внатре во стаклена метална мрежа мозаична плочка

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Bayview стакло, метал и камена мрежна мозаична wallидна плочка има мазна, необјавена завршница со висока/ниска сјај. Суптилните варијации на тонот му даваат лик, што го прави убав додаток на современ стајлинг на вашиот декор. Оваа плочка е конструирана од трајно, стакло отпорен на мраз, метал и чесен мермер што е погоден за инсталација на wallsидови. 11 квадратни метри, 10 парчиња по куќиште, тежината на случајот е 50 фунти . една оценка, стакло/метал/камена мешавина од мозаична плочка за употреба на wallидови и countertop. 12 in. Ширина x 12 in. Должина x 10 mm дебела мозаик поставена од мрежа : разновидна ширина и должина парчиња тули. Мешана завршница со мешан сјај и мала варијација во тонот.

За производот

Купувачите избираат и