.

.

Auraa Smart TC памук богати со сплит кралски сет

Auraa Smart TC памук богати со сплит кралски сет

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Искусете го најдоброто во прифатлива луксуз со овие комплети за лесна нега. Овие 600 ливчиња за богати со памук (памук и полиестер) чаршафи се меки, удобни, совршени за секојдневна употреба. Опремениот лист е целосно еластизиран и може да се пофали со длабоки џебови. Отпорен на избледени - хипоалергични - длабоки џебови - луксузни опремени и рамни чаршафи, перници. 55% памук / 45% полиестер. Мека и удобна. Целосно еластични опремени чаршафи со 16 "џеб за да се сместат душеци со длабоки и перници.

За производот

Купувачите избираат и