.

.

Голи неопходни листови за модал во Jerseyерси поставен од Мартекс

Голи неопходни листови за модал во Jerseyерси поставен од Мартекс

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Никогаш повеќе нема да ползиш во ладен кревет на студена ноќ кога ќе ги добиеш листот со голи неопходности модалски дрес поставен од Мартекс. Изработен од 100% модал, овој сет на листови е специјално дизајниран за топлина и мекост. Доаѓа комплетно со еден вграден лист, еден рамен лист и две перници (една со опции близнаци и близнаци XL). Рамниот лист има четири-инчен ребем за враќање што е со двојно игла, врвен за издржливост, додека вградениот лист е еластичен од сите страни. Изберете од целиот спектар на големини и бои. Машина за перење Лист : 75 L x 54 W In.full, Flive Sleet : 96 L X 82 W In.Queen, Вметнат лист : 80 L x 60 W in.Queen, Flate Lest : 98 L x 106 W in.king, опремена лист : 78 L x 80 W in.King, Flat Лист : 106 L x 116 W in.california king, вграден лист : 72 L x 84w in.california king, рамен лист : 106 L x 116w in.standard pillowbase : 30 L x 20w in.king Pemlowbase : 40 L x 20 W внатре Изберете од достапните големини. Вклучува вграден лист, рамен лист, 1 или 2 перници. 100% модална конструкција. Разновидност на достапни бои. Топло, мазно и меко. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и