.

.

Alpha Series Lumen Battery Battery Placts W Enforcer & Remote - White - кафеава кутија

Alpha Series Lumen Battery Battery Placts W Enforcer & Remote - White - кафеава кутија

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Останете безбедни со светло на Spotlight и црвени/сини светла што се активираат со активност. DIY Easy Install : Лесен за инсталирање за 5 минути. Открива движење до 26ft/8m : активност на авто-сензори. Повеќе режими на светлина : Контрола преку далечински управувач.

За производот

Купувачите избираат и