.

.

Живописна облека за кучиња за живот: јакна со качулка со тенла велур со обвивка од шерпа и трим, големина S.

Живописна облека за кучиња за живот: јакна со качулка со тенла велур со обвивка од шерпа и трим, големина

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Бидете подготвени за есенски празници и поладни зимски месеци со живописна облека за кучиња за кучиња со качулка во тендерот за тен, sherpa дизајн. Јакна за кучиња има затворање на кука и јамка од три точки околу телото на Пет и прицврстен аспиратор. Јакната е изработена од четкана ткаенина од велур со пријатна обвивка од Шерпа и трим на Шерпа. Живописна облека за кучиња за живот : Тан факс велур јакна со качулка со обвивка и трим : лесно е лесно со затворање на кука и јамка во центарот на градите . Вграден пристап до поводник на вратот со прицврстен аспиратор . за одлично вклопување за ова Јакна за миленичиња, измерете од основата на вратот на миленичето до основата на опашката на миленичето . Упатства за нега : миење на рацете во ладна вода. Не бели. Легнете рамно на суво . XS : 5 во (26,6 см) одговара на повеќето чихуахуа, минијатурни пудлици, мачки. С : 13 во (33,0 см) одговара на повеќето пушки, Ших Тзус, Бостон Териерс, мачки. М : 17 во (43,1 см) одговара на повеќето Beagles, стандардни пудлици. Л : 20 во (50,8 см) одговара на повеќето лабрадори, германски овчари, боксери. XL : тежина 90-150 фунти.; Задна должина 24 инчи, обем на градите 36-42 инчи, обемот на вратот 23-33 инчи одговара на повеќето англиски мастифи, одлични Данци.

За производот

Купувачите избираат и