.

.

Железнички железнички фармерки на Глорија Вандербилт

Железнички железнички фармерки на Глорија Вандербилт

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Освежете ги најважните работи за гардероба со овие стилови што мора да ги имаат од иконата Глорија Вандербилт. Одликувајќи се со класични ласкави вклопувања што ќе ве натераат да се чувствувате убава, извонредна квалитетна ткаенина за удобно чувство и убави модерни отпечатоци што ќе ги сакате директно ногата; Затворање на предното копче; Класичен пет стил на џеб.

За производот

Купувачите избираат и