.

.

Здраво хоби празно сите честитки за сите прилика, со коверти 4.25 6,25

Здраво хоби празно сите честитки за сите прилика, со коверти 4.25 6,25

оценки:

DEN 239.84
Од стока
Достапно.

Здраво хоби Користете ги овие празно картички Hello Hobby како основа за да креирате картички за сите и во сите прилики. Исто како празно чеша, опциите се неограничени. Облечете, додадете рачни букви, печат или слој со облици на намалување, налепници, лента за миење и повеќе. Комплетот вклучува дванаесет бели картички со голема тежина со соодветни коверти кои имаат зашилено затворање. Големина A6. Здраво хоби празно бели картички и коверти, сет од 12. A6 Големина : Преклопени мерки за картички 4 1/4 "W x 6 1/4" H. Непречена завршница, совршена за печат, украсување и пишување со маркери. Увезен, направен во Кина.

За производот

Купувачите избираат и