.

.

Засекогаш млади женски солиден клин со висок врв на дожд

Засекогаш млади женски солиден клин со висок врв на дожд

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Засекогаш Јанг му дал на класичниот багажник за дожд многу потребен лифт за лице. Трендовски дизајн и класичен стил на овие чизми за дожд ќе ве очекуваат да се со нетрпение на влажното време. Одликувајќи се со секси венчана пета и живописна црвена боја, овие чизми за дожд ќе ве заборават на сè за влажното време кога ќе ги спарите со вашите омилени фармерки и блуза. Направено да биде доказ за прскање и отпорен на вода, овој багажник ќе ве задржи топло и суво без да го загрози вашиот личен стил. Лесниот стил на влечење се вклопува над вашите омилени фармерки или панталони од Понте, обезбедувајќи удобно вклопување за целодневно носење. Овие чизми се конструирани со влечење ѓон за дополнителна стабилност и превенција на лизгање. Ништо нема да осветли влажен, мрачен ден како модерен пар чизми за дожд. Достапно во големини 6 - 11. Засекогаш млади женски клинови за дожд : Маж направен материјал. Гума горна/надворешна плоча. Чизми за дожд. Клин пета. Повлечен стил. Водоотпорен . Доказ за прскање. Единствена влечење. Висока вратило. Приближно. 14 "ѓон до врвот. Приближно 2,5" потпетица. Достапно во големини 6 - 11. Место чисто со мека крпа, не миење машини.

За производот

Купувачите избираат и