.

.

Зачудувачки чекори за преклопување на количката Доли - Бело

Зачудувачки чекори за преклопување на количката Доли - Бело

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Скалиот чекор скалила Доли е идеална за секоја задача околу куќата. Без разлика дали станува збор за достигнување на тој висок кабинет или за да се карате околу тешкиот бокс, иако вашиот дом. Количката за преклопување со 3 чекори за преклопување го олеснува завршувањето на работата околу куќата. Карактеристики на производот : Материјали : Тубуларен челик и пластика12 во чекори Spacing Cart има до 175 фунти, имаат безбедно да се движат во количката додека во USELADEDESS држи до 250 фунти на димензии на PONDSPRODUCT : чекор по скала.

За производот

Купувачите избираат и