.

.

Yorkујорк Јанкис МЛБ Медалист Машка маица и фланел пижама панталони

Yorkујорк Јанкис МЛБ Медалист Машка маица и фланел пижама панталони

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Останете удобни околу куќата додека ја гледате вашата екипа игра во оваа маица и панталони за пижами што спијат поставени од спортови на концепти. Карактеристики на фланелни панталони со везено лого на левата нога, еластична половината со влечење и маица без обележја во боја со потресена графичка екипа за отпечатоци. Панталоните се изработени од 60% памук/40% од полиестерски ткаен фланел, а маицата е 60% памук/40% полиестерски дрес плетено. Официјално лиценциран. Држава Флорида 24pcncaa Дами Пант.

За производот

Купувачите избираат и