.

.

Време и време женски селани селанец врвот

Време и време женски селани селанец врвот

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Додадете стилови на трендови во вашата гардероба почнувајќи од овој селански врв од време и TRU. Овој врвен врат со долги ракави, кој има флертувачки трепет на вратот и ракавите и е обележана со удобни детални детали. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. v-врат. Детали за предните детали. Долги ракави. Сметување. Руфл исечете ги на вратот и ракавите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Женски селанец В-врат од време од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и