.

.

Време и време женски максичен фустан

Време и време женски максичен фустан

оценки:

DEN 335.68
Од стока
Достапно.

Лесно за носење, лесен за убов макси фустан од време и TRU може да оди секојдневен или облечен. Разноврсен додаток на вашата гардероба. Time and Tru Women's Tiered Maxi Fasure : Model Meerments : Height 5'9.5 ", биста 34" B, половината 25 ", колковите 35". Моделот носи големина S. 100% рајон. Долги ракави. Лесен удобен долг фустан. Достапно во XS-XXL. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво.

За производот

Купувачите избираат и