.

.

Време и време на женски фустан од џемпери

Време и време на женски фустан од џемпери

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Малку спортски, малку шик… Времето и Тру го преиспитуваат обичниот стил со овој избришан фустан од џемпери. Памучната ткаенина го прави ова совршен слој за влечење и заминување за преодни температури, додека страничните џебови додаваат дополнителна погодност кога се во движење. Исклучиво на. Материјал : 52% памук/48% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : Силуета за кошула; должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : нивоа слоеви; детали за тресење. Облечен фустан од џемпери за жени од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и