.

.

Јужен залив надолу алтернативен утешител - крал

Јужен залив надолу алтернативен утешител - крал

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Додадете класичен, но модерен стил во вашата спална соба со овој алтернативен утешител на South Bay Down. Бујна и удобна, овој утешител доаѓа во три големини за најдобро да одговара на вашите потреби за постелнина. Мекиот, принуден микрофибер го прави одличен за целогодишна употреба, а хипоалергичното полнење ќе ве одржува пријатно додека не мачите никакви алергиски чувствителности. Достапно во осум стилски бои, овој утешител е совршена опција за секој декор. Алтернативен утешител на Јужен Залив : Големина на близнаци : 62 "x 86". Големина на целосна/кралица : 86 "x 86". Големина на кралот : 102 "x 86". Совршено за целогодишна употреба. Хипоалергичното надолу алтернативно пополнување нема да ги вознемири алергиските сензибилитети. Достапно во 8 бои. 100 проценти полиестер.

За производот

Купувачите избираат и