.

.

Uspridefurniture Velvet Loveseat -Black, отстранливи перничиња за седишта

Uspridefurniture Velvet Loveseat -Black, отстранливи перничиња за седишта

оценки:

DEN 3199.84
Од стока
Достапно.

Софистицит за вистински стил, софата во Честерфилд го направи својот изглед во резолуција инспирирани од глам, викторијански домови и многу повеќе со векови. Денес, тие се вклопуваат исто како и во библиотеките со дрво, како што прават во центарот на Студио Апартмани. Изработена од цврста рамка од дрво со нозе од дрво, прикажува плетенка дизајн на неговиот кадифена тапацир исполнета со пена. Плус, пристигнува со две булстерски перници за стилски додаден акцент. Отстранливи перничиња за седишта. Длабочина на седиштето : Стандард (21 "-28"). Висина на седиштето : 7,5. Што е вклучено. Фрли перница. Детали за производот. Предметот доаѓа во 2 кутии. Капацитет за тежина : 500 lb . Потребно е собрание за возрасни : Да.

За производот

Купувачите избираат и