.

.

Urbane by Landau landionsенски алексис удобност еластична мерка за половината, стил 9306

Urbane by Landau landionsенски алексис удобност еластична мерка за половината, стил 9306

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и медицински униформи со универзална привлечност. Удобноста го исполнува современиот стил со овие панталони за чистење на одблесокот со одблесокот, со внатрешна лента за влечење, што овозможува оптимална безбедност кога станува збор за поставување на повеќе димензии и форми. Овие панталони за чистење имаат две странични џебови за сите ваши најважни работи. Конечно, чистете панталони што можете да ги носите цел ден. Современо прилагодено вклопување : Затегната за да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето. Стилски работно носење : Удобноста го исполнува современиот дизајн со оваа силуета за силуета од блесок, полн со еластична лента за половината со внатрешно влечење; In Seam : Редовно : 31 1/2 ", Petite : 28 1/2", Thall : 33 1/2 ". 2-насочна ткаенина за истегнување на удобност : Крајната ткаенина од ткаење на Твил е мека на допир и има суптилен дел за додадена удобност и мобилност. Функционално складирање : 2 џебови Вкупно чувајте ги медицинските инструменти уредно организирани и на дофат. Урбан стил : Создадени од две медицински сестри, урбанинските стружења нудат модерни, удобни и разноврсни стилови кои ви овозможуваат да се чувствувате самоуверено на работа и пошироко.

За производот

Купувачите избираат и